Kādas ir tava horoskopa zīmes attiecības ar naudu?

ceturtdiena janvārī 9, 2020

Šo nedēļu turpināsim mazliet nenopietnākā tonī, piedāvājot nedaudz izklaides. Vai tu zini, kādas ir tava horoskopa zīmes attiecības ar naudu? Vai tavam zodiakam ar to ir visai brīvas, vai varbūt ļoti stingras attiecības? Tālāk sniegsim īsu pārskatu par to, kā dažādas zodiaka zīmes kārto savas naudas lietas, taču nevajadzētu to uzņemt pārāk nopietni.

Var gadīties, ka apraksts atbilst precīzi, taču var gadīties, ka sevi atpazīsti arī citu zīmju raksturojumos. Morāle ir viena: pārdomā un kārtīgi izplāno, kā visgudrāk ietaupīt un saprātīgāk tērēt. TF Bank atgādina – finanšu jautājumi jārisina, vadoties pēc skaitļiem, nevis pieņēmumiem.

Auns

Tu daudz strādā, lai nodrošinātu savu finansiālo pamatu, taču naudu iztērē ātrāk nekā nopelni. Tāpēc tev vajadzētu sastādīt noteiktu budžetu un stingri pie tā pieturēties, izvairoties no impulsīviem pirkumiem.

Vērsis

Vērsis vienmēr ir noraizējies par naudu. Pat tad, kad viņam tās ir pietiekami, viņš raizējas, kā to labāk uzglabāt vai ieguldīt. Tu plāno nopelnīt tik daudz naudas, lai varētu dzīvot grezni. Bet esi piesardzīgs – nepieļauj, ka nauda sāk valdīt pār tevi un kļūst par galveno tavā dzīvē! Ieguldi arī attiecībās un patīkamās emocijās!

Dvīņi

Tāpat kā viss pārējais tavā dzīvē, arī nauda tev nāk un iet. Vienā brīdī tev tās ir vairāk nekā pietiekami, bet nākamajā tā jau ir beigusies. Tavās acīs nauda ir ceļš uz brīvību. Tāpēc tev vajadzētu nospraust ilgtermiņa plānus, lai varētu labāk pārvaldīt savas naudas lietas. Vēlāk pats sev būsi par to pateicīgs.

Vēzis

Vēzis ir krājējs. Tu jūties droši tad, kad tev bankā ir daudz naudas. Naudas tērēšana liek tev justies nepatīkami, tāpēc tu centies no tā visiem spēkiem izvairīties. Naudasmaku tu atver reti un tikai ģimenes locekļu labā.

Lauva

Lauva dzīvo kā karalis. Tu uzskati, ka esi pelnījis visu labo, ko dzīve var sniegt, jo esi gana pūlējies. Tu tērē vairāk nekā vajadzētu, tāpēc pārskati savus tēriņus un centies pieturēties pie stabilas un saprātīgas finanšu plānošanas.

Jaunava

Jaunava ir ļoti sīkumaina un precīza, tai skaitā arī naudas lietās. Tu ātrāk par visiem citiem saproti, cik nepieciešami ir ietaupījumi. Tu vienmēr centies atrast vislabāko cenu, un tev reti nepieciešama palīdzība finanšu jautājumos. Jaunavām ir risks kļūt par īstiem sīkstuļiem. Laiku pa laikam no savas sūri grūti pelnītās naudas vajag kaut ko sev arī atļauties.

Svari

Svari metas no vienas galējības otrā. Saviesīgos pasākumos tu pārtērējies, taču, ja gribi, spēj būt arī ļoti taupīgs. Tā kā tu vienmēr izvēlies tikai labāko, tevi luksusa preču veikali pievelk kā magnēts. Mēģini savos finansiālajos lēmumos pieturēties pie stingras līnijas. Tev varētu noderēt atbildīgs draugs.

Skorpions

Skorpionam, visticamāk, ir kāda slepena naudas krātuve. Tu esi liels aprēķinātājs, un tev patīk tā spēka un varas apziņa, ko nauda tev sniedz. Tu proti gan nopelnīt naudu, gan to sataupīt. Tev gandrīz nekad nerodas finansiālas grūtības, bet, ja rodas, tu tās viegli atrisini.

Strēlnieks

Viss, ko Strēlnieks dara, nes viņam veiksmi, tāpēc viņš par naudu īpaši neuztraucas. Tu dzīvo ar apziņu, ka tev ir pietiekami naudas visām tavām vajadzībām. Tomēr, ja paļausies tikai uz veiksmi, vienā jaukā brīdī vari attapties parādos. Tāpēc pievērs īpašu uzmanību savu naudas lietu plānošanai un uzraudzībai.

Mežāzis

Mežāzis velta visus spēkus droša finanšu pamata izveidošanai. Tev nepatīk šķērdēt naudu. Lēni, bet noteikti tu veido ietaupījumus nebaltām dienām. Naudas lietās tev ir stingrs plāns, kā arī katram gadījumam vēl pāris rezerves plānu.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs izvērtē, kam ir vērts tērēt spēkus, par naudu viņš neraizējas. Nauda nav tavs galvenais motivētājs, lai strādātu, tajā pašā laikā pēc tās tu novērtē savas sekmes. Tu tērē daudz naudas kvalitatīvām lietām, bet ietaupījumiem tu īpašu uzmanību nepievērs. Tāpēc tev vajadzētu pārskatīt savus tēriņus un atteikties no nevajadzīgiem izdevumiem, lai tev pietiktu naudas, kad gadīsies neparedzēti apstākļi.

Zivs

Zivs ir pretrunīga personība. No vienas puses tev nepatīk raizēties par tādu piezemētu lietu kā nauda, no otras – tu ļoti centies atrast veidus, kā nopelnīt lielas naudas summas. Ja tu esi izlēmis pelnīt naudu, tas tev lieliski izdodas. Tev vajadzētu ierobežot impulsīvos pirkumus, kā arī izvairīties no finanšu piramīdām un citām ātrās naudas shēmām. Naudas lietu risināšanai būtu ieteicams konsultēties ar finanšu speciālistu.