Paplašinām redzesloku - filmas par naudu

piektdiena decembrī 20, 2019

Svētku laikā piemirsīsim ikdienas steigu un izbaudīsim laiku starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu. Radīsim jauku atmosfēru ar svecēm, gaismiņām, rotājumiem, piparkūkām un mandarīniem, kā arī citiem svētku gardumiem. Kad ģimene un draugi aizņemti ar savām lietām, var arī kādu brīdi pievērsties ekrānam. TF Bank iesaka dažas filmas, kas stāsta par naudas lomu dzīvē un panākumu gūšanā, lai visu laiku nav jāskatās tikai ierastās filmas “Viens pats mājās”, “Mīlestība visapkārt” un Ziemassvētku pasakas. Zemāk uzskaitītās filmas ir dabūjamas visās lielākajās digitālajās filmu nomas vietnēs.

"The True Cost"

Dokumentāla filma, kurā apskatīta aktuālā ātrās modes tēma. Tā stāsta par to, kā apģērba cenas aizvien krīt, taču aug to ražošanas izdevumi un nodarītais kaitējums videi. Filma mēģina atbildēt uz jautājumu, kāda ir lētā apģērba patiesā cena.

“The Rise and Rise of BitCoin”

Dokumentālā filma "Bitkoina izcelšanās" stāsta par šobrīd modē esošo bitkoinu, tā darbības principiem un radīto fenomenu. Skatoties treileri, noteikti pamanīsi, ka filma uzņemta 2014. gadā. Tāpēc, ja tev radīsies dziļāka interese par to, noteikti vērts noskatīties arī nesen uzņemto filmu “Magic Money: the BitCoin Revolution” ("Maģiskā nauda: bitkoina revolūcija").

“The Wolf of Wall Street”

“Volstrītas vilks” balstīta uz patiesiem notikumiem un iepazīstina ar finanšu pasaules virsotnēm, to ambīcijām un dažāda veida – gan likumīgām, gan nelikumīgām – metodēm savu mērķu sasniegšanai.

“The Pursuit of Happiness”

Drāma “Laimes meklējumos” saņēmusi Oskaru un divus Zelta globusus. Tā stāsta par to, ka, pat atrodoties dzīves zemākajā punktā, nedrīkst atmest ar roku saviem sapņiem, jo ar smagu darbu var sasniegt daudz.

“Slumdog Millionaire”

Filmas “Graustu miljonārs” darbība notiek Indijā. Kāds nabadzīgs zēns caur veiksmēm un neveiksmēm, pateicoties savai gudrībai un attapībai, izkļūst no nabadzības žņaugiem.

“The Intern”

“Praktikants” ir priecīgs un iedvesmojošs stāsts par to, ka arī pēc aiziešanas pensijā var doties pretī jauniem izaicinājumiem. Īpaši šo filmu iesakām noskatīties tiem, kas uzskata, ka lielākā vecumā vairs nav iespējams neko jaunu iemācīties.

“Brewster's Millions”

Un visbeidzot viena lieliska 1985. gada komēdija. Kā tu 30 dienās iztērētu 30 miljonus dolāru? Šis jautājums jāatrisina arī “Brūstera miljonu” galvenajam varonim, lai iegūtu 300 miljonus.
Novēlam patīkamu skatīšanos!