Tu vari ātri, ērti un vienkārši parakstīt TF Bank aizdevuma līgumu ar drošu elektronisko parakstu, izmantojot savu Smart ID vai e-ID karti. Līguma parakstīšana aizņems vien dažas minūtes.


Gadījumā, ja neesi iepriekš parakstījis dokumentus elektroniski un process Tev nav skaidrs, iesakām iepazīties ar septiņiem vienkāršiem soļiem līdz aizdevuma līguma noslēgšanai:

 1. Vai es varu parakstīt līgumu elektroniski?
 2. Kā uzsākt līguma parakstīšanu?
 3. E-pasta uzaicinājums parakstīt līgumu.
 4. Pieslēgšanās Dokobit portālam.
 5. Iepazīšanās ar līgumu.
 6. Līguma parakstīšana.
 7. Personu apliecinoša dokumenta iesniegšana.

Ja šajā procesā Tev rodas jautājumi vai problēmas, zvani mums pa tālruni 66 090 800 (darba dienās no 9 līdz 18) vai raksti uz info@tfbank.lv !

Šo aprakstu vari lejuplādēt arī pdf formātā uzklikšķinot šeit..

1. Vai es varu savu aizdevuma līgumu parakstīt elektroniski?


Tu vari līgumu parakstīt elektroniski, ja Tev ir kāds no šiem rīkiem:

 • Smart ID Kvalificēts elektronisks paraksts (Smart ID QES)
 • e-ID karte vai e-Paraksta karte

Ja Tev ir eParaksts mobile, tad arī vari līgumu parakstīt elektroniski, izmantojot Tev ērtākos rīkus un atsūtot parakstīto failu mums pa epastu.

Vai Tavs Smart ID ir derīgs līguma parakstīšanai?

Ir divi Smart ID veidi:

 • Smart ID Basic
 • Smart ID Kvalificēts elektronisks paraksts jeb QES

Sava Smart ID veidu vari noskaidrot, atverot lietotni savā telefonā, sadaļā Lietotāja informācija / Konta līmenis.

Ja Tev ir Smart ID Kvalificēts elektronisks paraksts (angliski Qualified Electronic Signature jeb QES), Tu esi gatavs līguma parakstīšanai elektroniski!

Ja Tev ir Smart ID Basic, tad vispirms Tev tas jāpārvērš par Smart ID Kvalificētu elektronisku parakstu - lasi sadaļā "Kā iegūt Smart ID Kvalificētu elektronisko parakstu?".

Kā iegūt Smart ID Kvalificētu elektronisko parakstu?

Ja Tev ir vai arī jebkad ir bijis Smart ID Basic konts, pase vai ID karte un viedtālrunis, Tu vari jau tuvāko minūšu laikā iegūt Smart ID Kvalificētu elektronisko parakstu sekojot zemāk norādītajām pamācībām.*

Pamācības atvērsies jaunā logā: 

* Atsevišķi vecāki viedtālruņu modeļi, kā arī senāk izdotas pases un ID kartes var neatbalstīt nepieciešamās funkcijas. Detalizētāku informāciju, vai Tavs viedtālrunis un Tavi dokumenti ir piemēroti Smart ID Kvalificētā elektroniskā paraksta iegūšanai, meklē pamācībās!

2. Kā uzsākt līguma elektronisku parakstīšanu?


Paziņo TF Bank, ka vēlies aizdevuma līgumu parakstīt elektroniski, nosūtot e-pastu uz info@tfbank.lv vai zvanot uz 66 090 800 (darba dienās 9 - 18).

Ja kredītam pieteicies pie sava kredītu brokera vai aizdevumu salīdzināšanas platformā, droši vari pieteikt savu vēlmi arī viņam.

Uz lapas sākumu...

3. E-pasta vēstule ar aicinājumu parakstīt dokumentu

Savā elektroniskajā pastkastītē saņemsi aicinājumu no TF Bank parakstīt dokumentu portālā Dokobit.

Aicinājums tiks nosūtīts no e-pasta adreses notifications@dokobit.com; uz to nav nepieciešams atbildēt - tikai jāuzklikšķina uz e-pastā iekļautās saites (linka) uz parakstīšanas portālu Dokobit.

Uzklikšķinot uz šīs saites, Tu nokļūsi Dokobit portālā un Tevi lūgs autorizēties, izmantojot vienu no piedāvātajām identitātes pārbaudes metodēm:

 • Smart-ID Kvalificēts elektroniskais parakasts
 • eID karte vai eParaksts karte

4. Pieslēgšanās Dokobit līgumu parakstīšanas portālam


Apstiprinot saņemto aicinājuma e-pasta vēstuli, Tu vienmēr nonāc portāla Dokobit sākuma lapā. Sākot darbu ar Dokobit, izvēlies autorizācijas rīku savas identitātes apstiprināšanai ar vienu no piedāvātajām identitātes pārbaudes metodēm, vienmēr izvēlies valsti, ievadi savu personas kodu un pieslēdzies portālam.

 • Ja esi jauns Dokobit lietotājs, tad pēc autorizācijas/identitātes pārbaudes, lūdzam norādīt savu e-pasta adresi, kā arī iepazīties ar Dokobit lietošanas noteikumiem, klikšķinot uz lauka iekrāsotās nosaukuma daļas “Es piekrītu lietošanas noteikumiem”. Ja Tu piekrīti Dokobit lietošanas noteikumiem, atzīmē to laukā “Es piekrītu lietošanas noteikumiem” un klikšķini uz pogas „Reģistrēt”, kam sekos Tava reģistrācija un autorizācija portālā. 

 • Ja esi reģistrēts Dokobit lietotājs, tad pēc autorizācijas / Tavas identitātes pārbaudes, izvēlies savu profilu/kontu, kuru izmantosi attiecīgā dokumenta apskatīšanai un/vai parakstīšanai.

TF Bank dokumentu Dokobit portālā var parakstīt bez maksas, izmantojot jau esošu lietotāja pieslēgumu neatkarīgi no tā, vai esi saņēmis aicinājumu e-pastā, kas tika norādīts, reģistrējoties Dokobit, vai citā e-pasta adresē. Lai reģistrētu jaunu kontu, norādītajās vietās ievadi savu e-pasta adresi, piekrīti Dokobit lietošanas noteikumiem, klikšķini uz pogas „Reģistrēties”, kam sekos Tava reģistrācija un autorizācija portālā.

Uz lapas sākumu...

5. Iepazīšanās ar līgumu


Pieslēdzoties portālā Dokobit, atvērsies Tev nosūtīto dokumentu saraksts, kurā Tu vari izvēlēties nepieciešamo dokumentu un atvērt, klikšķinot uz tā.

Apskatīt dokumentu vari vai nu ritinot to uz leju, vai arī lejupielādējot dokumenta oriģinālu, ko var veikt, spiežot uz pelēkās bultiņas ikonas dokumenta labajā augšējā stūrī.

6. Līguma parakstīšana


Lai parakstītu dokumentu, izvēlies sev atbilstošo parakstīšanas metodi: “Parakstīt ar Smart-ID” vai “Parakstīt ar eID”. Veic nepieciešamās darbības atbilstoši izvēlētajai metodei un klikšķini uz pogas „Parakstīt”.

Pārliecināties, ka esi veiksmīgi parakstījis dokumentu, Tu vari sadaļā Dokumenti, atverot attiecīgo dokumentu un pārbaudot sava paraksta informāciju. Papildus tiek nosūtīts arī informatīvs e-pasts par dokumenta parakstīšanu.

Pilnīgi parakstītu dokumentu var lejupielādēt, lapas lejasdaļā klikšķinot uz pogas „Lejupielādēt parakstīto dokumentu” vai izmantojot saņemto informatīvo e-pasts par dokumenta parakstīšanu. Pēc saņemtā līguma parakstīšanas TF Bank saņems paziņojumu, tāpēc Tev nav nepieciešams papildus sazināties ar TF Bank.

Iesakām lejupielādēt un saglabāt parakstītu dokumentu no sistēmas Dokobit, tiklīdz tas ir pilnīgi parakstīts. TF Bank regulāri veiks pilnīgi parakstītu dokumentu dzēšanu no Dokobit datu bāzes.

Uz lapas sākumu...

7. Personu apliecinoša dokumenta iesniegšana


Kad esi parakstījis līgumu, nosūti savas pases vai personas apliecības (ID kartes) kopiju uz info@tfbank.lv

Pēc nepieciešamo pārbaužu veikšanas, izmaksāsim aizdevuma līgumā noteikto summu uz Tavu norēķinu kontu.

Protams, ja būs nepieciešams, iepriekš ar Tevi sazināsimies.

Uz lapas sākumu...