PAR BANKU

TF Bank dibināta Zviedrijā 1987.gadā ar mērķi sniegt nomaksas iespējas klientiem, kas iegādājās preces no pasta katalogiem. Laikam ejot, TF Bank grupa ir ievērojami paplašinājusi gan pakalpojumu klāstu, gan to ģeogrāfiju.

Šobrīd TF Bank sniedz pakalpojumus Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Vācijā, Polijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Vairāk par TF Bank starptautisko darbību lasi TF Bank grupas mājas lapā.

TF Bank ir reģistrēta Zviedrijā un to kontrolē Zviedrijas Finanšu uzraudzības iestāde Finansinspektionen. Visu par TF Bank reģistrāciju vari uzzināt arī no Finansinspektion mājas lapas.

Latvijā TF Bank piedāvā patērētāju kreditēšanas pakalpojumus kopš 2016.gada rudens. Latvijas klientus EEZ pakalpojumu sniegšanas brīvības ietvaros apkalpo Zviedrijas TF Bank AB. Par TF Bank reģistrāciju Latvijas pakalpojumu sniedzēju no EEZ Latvijas reģistrā var pārliecināties FKTK mājas lapā.

MŪSU AIZDEVUMI

TF Bank biznesa modelis ir balstīts uz atbildīgu aizdošanu; kredīta lēmums tiek pieņemts pēc rūpīgas analīzes, kas balstīta kā uz iekšējiem, tā ārējiem informācijas avotiem. Mēs aizdodam tikai tik, cik, pēc mūsu domām, klients spēs atmaksāt; mūsu interesēs nav izsniegt kredītus, kurus klienti nespēs atdot. TF Bank mērķis ir sniegt neapgrūtinošus, vienkāršus un elastīgus aizdevumus; mūsu kredītu nosacījumi ir saprātīgi un atmaksas nosacījumi saprotami.

TF Bank piedāvā vairāku veidu patēriņa kredītus:

  • Naudas kredītu - saprātīgu aizdevumu mājokļa uzlabošanai, lielākiem pirkumiem vai citiem Tev svarīgiem mērķiem
  • Auto kredītu - vienkāršu risinājumu transportlīdzekļa finansēšanai bez sarežģītām formalitātēm
  • Pārkreditāciju - Tavu esošo kredītu refinansēšanu ar izdevīgākiem nosacījumiem
  • Kredītu apvienošanu - saprātīgu risinājumu, lai atbrīvotos no ātro un citu dārgo kredītu jūga