PAZIŅOJUMS PAR PRIVĀTUMU

Ar klientu personīgo informāciju strādājam saskaņā ar Personas datu aizsardzības likumu un nodrošinām Tavu datu aizsardzību pret nesankcionētu piekļuvi.
Aicinām iepazīties ar TF Bank Grupas Paziņojumu par privātumu šeit...

DROŠS PIESLĒGUMS

tfbank.lv izmanto HTTPS pieslēgumu, kas nodrošina šifrētu savienojumu ar mūsu sistēmām. Aizvērta atslēga uz zaļa fona Jūsu pārlūkprogrammā apstiprina, ka savienojums ir drošs. Vari uzklikšķināt uz atslēgas attēla, lai pārliecinātos par sertifikāta uzticamību. Savus personas datus internet vidē iesniedz tikai tad, ja esat pārliecinājies, ka Tavs pieslēgums ir drošs!

INFORMĀCIJAS UZKRĀŠANA UN SĪKDATNES (COOKIES)

tfbank.lv izmanto sīkdatnes, lai veidotu statistiku par mājas lapas apmeklējumu un uzlabotu tās funkcionalitāti. Mēs neizmantojam sīkdatnes personīgas informācijas saglabāšanai.

Sīkdatne (cookie) ir neliels datu fragments, ko Tava pārlūkprogramma saglabā faila veidā. Ir divu veidu sīkdatnes: pastāvīgās un pagaidu. Pagaidu sīkdatnes automātiski pazūd, kad Tu aizver savu pārlūkprogrammu. Pastāvīgās sīkdatnes saglabājas Tavā datorā ilgāku laika posmu.

Ja nevēlies, lai Tavs dators saglabātu sīkdatnes, Tu vari iestatīt savu internet pārlūkprogrammu, lai tā automātiski noraida visas sīkdatnes vai informē Tevi ik reizi, kad kāda internet lapa pieprasa saglabāt sīkdatni. Ar pārlūkprogrammas palīdzību Tu vari arī izdzēst iepriekš saglabātās sīkdatnes. Detalizētāku informāciju vari iegūt savas pārlūkprogrammas palīdzības izvēlnē.