TF Bank Sīkdatņu izmantošanas noteikumi 

Sīkdatnes (cookies) ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piem.ChromeFirefox, Safari u.c.) saglabā lietotāja galiekārtā (datora, viedtālrunī, planšetdatorā) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. 

Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi. Lietotājs var atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas tīmekļa vietnes funkcijas. 

Obligātās sīkdatnes nepieciešamas, lai lietotājs varētu brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem un iegādāties tos. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevarēs pilnvērtīgi darboties, piemēram, sniegt lietotājam nepieciešamo informāciju, nodrošināt pieprasītos pakalpojumus, pieslēgšanos profilam vai pakalpojuma pieteikšanu. 

Šīs sīkdatnes tiek glabātas lietotāja iekārtā līdz brīdim, kad tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma. 

Ar funkcionālajām sīkdatnēm tīmekļa vietne atceras lietotāja izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, lai lietotājs varētu ērtāk lietot vietni. Šīs sīkdatnes glabājas lietotāja iekārtā ilgāku laika posmu. 

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā lietotājs lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru lietotājs izvēlējies pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti. 

TF Bank tīmekļa vietne www.tfbank.lv izmanto sīkdatnes, lai veidotu statistiku par tīmekļa vietnes apmeklējumu un uzlabotu tās funkcionalitāti: 

  • nodrošinātu tīmekļa vietnes funkcionalitāti, tajā skaitā nodrošinātu pieteikuma iesniegšanu TF Bank; 
  • pielāgotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti lietotāja lietošanas paradumiem, tajā skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem, iepriekš aplūkotajam saturam; 
  • iegūtu statistikas datus par tīmekļa vietnes apmeklētāju plūsmu: apmeklētāju skaitu, vietnē pavadīto laiku un tml. 

TF Bank neizmanto sīkdatnes personīgas informācijas saglabāšanai. 

Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas. 

Sīkdatņu informācija netiek nodota apstrādei ārpus Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās Zonas valstīm. 

Apmeklējot TF Bank tīmekļa vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. 

Aizverot šo ziņojuma logu vai piekrītot sīkdatņu izmantošanai, lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad to informācija tiek nodota trešajai personai, un tiem piekrīt. Attiecīgi, sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir lietotāja piekrišana. Ja izmantojot TF Bank tīmekļa vietni lietotājs aizpilda pieteikumu aizdevuma saņemšanai – sīkdatņu apstrāde nepieciešama līguma ar lietotāju izpildei, vai, lai TF Bank izpildītu juridisku pienākumu un/vai īstenotu leģitīmas intereses. 

Ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana. Tomēr jāņem vērā, ka nevar atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām TF Bank tīmekļa vietnes pilnvērtīgas lietošanas nodrošināšana nav iespējama. 

Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org vai savas pārlūkprogrammas palīdzības izvēlnē. 

Ja tev ir radies jautājums par sīkdatņu izmantošanu – sazinies ar TF Bank, izmantojot e-pasta adresi info@tfbank.lv !